Rejestracja Logowanie

Płatności internetowe

Przeznaczenie

Sklepy internetowe

Dla właścicieli sklepów internetowych oferujemy pakiet Płatności CashBill. Prosty i intuicyjny w instalacji pakiet oprogramowania umożliwia obsługę bezpiecznych zakupów w sieci. Poziom bezpieczeństwa i wygoda ma kluczowe znaczenie dla klientów wpływa na ich końcową ocenę sklepu oraz decydować o powrocie do danego punktu sprzedaży w przyszłości.

Serwisy WWW
Płatności CashBill są sprawdzoną usługą dla serwisów abonamentowych oraz dostępowych. Idealne zastosowanie znajdą na witrynach www i portalach, które oferują treści multimedialne, gry sieciowe, jak również przy publikacjach on-line. Płatności CashBill stanowią alternatywę dla usług SMS Premium i są stosowane równolegle lub zamiennie przez wydawców tego typu serwisów.
Płatność jednorazowa
Wygodna, bezpieczna i szybka metoda pobierania płatności jednorazowych między kupującym, a sprzedającym. Wykorzystywana na portalach aukcyjnych, ogłoszeniowych oraz w e-sklepach. Płatność jednorazowa jest sprawdzonym sposobem dla sprzedawców, którzy nie mogą lub po prostu nie chcą się zintegrować w pełni z pakietem Płatności Cashbill. Odnośnik do płatności może być w prosty sposób przesłany pocztą elektroniczną, komunikatorem lub zamieszczony na stronach www.