Rejestracja Logowanie

Reklama i promocja

Usługi

Rozsyłki SMS i MMS
Oferujemy kompleksową obsługę masowych rozsyłek wiadomości. W ramach usługi istnieje możliwość personalizacji nadawcy (wykorzystania własnego pola “OD” w wiadomości), bądź skorzystania z ekonomicznego wariantu rozsyłki ze standardowych numerów telefonicznych. Oferujemy dedykowany panel obsługi rozsyłki, umożliwiający zaplanowanie harmonogramu oraz udostępniający raporty dostarczenia wiadomości.
Konkursy i loterie
Jedną z najskuteczniejszych form promocji towarów i usług jest konkurs. Perspektywa wygrania nagrody zapewnia zainteresowanie większej liczby uczestników w stosunku do innych form akcji marketingowych. Wykorzystanie SMS Premium Rate do organizacji konkursów umożliwia zwrot części kosztów kampanii. Powiązanie wiadomości konkursowej z numerem telefonu klienta umożliwia prosty kontakt z uczestnikami i zwycięzcami. Przy współpracy z renomowanymi agencjami reklamowymi i kancelariami prawniczymi proponujemy kompleksową obsługę konkursu lub loterii.
Newsletter
Newsletter to usługa pozwalająca na subskrybowanie aktualności i informacji na temat danego produktu, usługi lub serwisu. Umożliwia kontakt organizatora usługi z jego klientami. Jest to także skuteczna forma powiadamiania zainteresownych o trwających promocjach lub przysłych akcjach marketingowych. Opłata może być naliczana jednorazowo, za SMS aktywujący (SMS MO) lub cyklicznie, za każdy odebrany SMS (SMS MT).
Reklama internetowa
Oferujemy pakiet narzędzi wspierających promocję serwisów w internecie które dedykujemy wszystkim wydawcom serwisów internetowych oraz właścicielom sklepów:
  • Pozycjonowanie w wyszukiwarkach.
  • Kampanie reklamowe w wyszukiwarkach.
  • Rozsyłki marketingowe (e-mail, SMS, MMS) do grup potencjalnych klientów.
  • Programy partnerskie CPA.
  • Działania i konsulting PR.
  • Marketing Social Media.
Programy partnerskie
Program partnerski to szczególny sposób prowadzenia akcji reklamowej w mediach on-line, w którym koszty wprost wynikają z wyników reklamy. Prowizja reklamującego jest wprost zależna od wyników sprzedaży.
  • Rozliczanie success fee - płatność za skuteczną reklamę.
  • Pełna obsługa techniczna i finansowa przekazania prowizji.
  • Brak kosztów stałych.
Rozwiązania dedykowane

Od lat dostarczamy dedykowane rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Partnerów. Elastyczność systemu umożliwia tworzenie nowatorskich usług.

W wyniku realizacji indywidualnych zleceń dla podmiotów z różnych branż powstały usługi i rozwiązania dedykowane.