Ty też robisz zakupy na Fryzomania.pl? Zapłacisz szybko i wygodnie z CashBill!

Ty też robisz zakupy na Fryzomania.pl? Zapłacisz szybko i wygodnie z CashBill!

Od kilku miesięcy CashBill współpracuje z jedną z największych internetowych hurtowni fryzjerskich Fryzomania.pl, oferującej profesjonalne kosmetyki i sprzęt do włosów, a także meble i akcesoria do salonów fryzjerskich.

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Liczba klientów sklepu, wśród których są nie tylko fryzjerzy, ale również i osoby stawiające na jakość w domowej pielęgnacji i stylizacji włosów rośnie w ekspresowym tempie. Fryzomania postanowiła więc jeszcze bardziej ułatwić im płatności za zakupy. O tym jak nowy system płatności wpływa na działanie tak dużego sklepu, zapytaliśmy przedstawiciela Fryzomanii, Tomasza Korzeniewskiego.

Jeśli chodzi o płatności, naszym priorytetem jest przede wszystkim bezpieczeństwo. Trzeba pamiętać, że ekspresowy rozwój płatności on-line to dla naszej branży duże możliwości rozwoju, ale również i zagrożenia, które w sieci mogą spotkać nasi potencjalni klienci. Zdajemy sobie sprawę, że wciąż wielu z nich obawia się płatności za zakupy w sklepach internetowych. Chcemy, aby wszyscy nasi klienci mieli całkowite poczucie bezpieczeństwa robiąc zakupy u nas i przede wszystkim dlatego zdecydowaliśmy się właśnie na CashBill. I to była bardzo dobra decyzja – mówi.

Jak podkreśla T. Korzeniewski, Fryzomania.pl jest sklepem internetowym, który na rynku prężnie działa już kilkanaście lat, a przez ten czas zapracował sobie na renomę oraz zaufanie klientów. Jego atutami są na pewno bardzo szeroki asortyment markowych, oryginalnych produktów, konkurencyjne ceny nie tylko dla klientów hurtowych, ale również i detalicznych, a także ekspresowy czas realizacji przesyłek. Również i w kwestii płatności szybkość ma wielkie znaczenie.

Z zadowoleniem przyznaję, że system jest po pierwsze niezawodny, a po drugie szybki. Na takim połączeniu właśnie nam zależało. Płatność to etap, który przecież ma ogromny wpływ na całkowity czas realizacji zamówienia. Zdecydowaną większość przesyłek wysyłamy maksymalnie w 24 h, za co jesteśmy świetnie oceniani przez klientów. Dotyczy to zarówno dużych zakupów, jakie robią u nas głównie fryzjerzy, czy barberzy, jak i mniejszych składanych przez detalicznych klientów. W obu przypadkach czas realizacji płatności to jeden z priorytetów, a z CashBill transakcje przebiegają sprawnie i bezproblemowo – dodaje Tomasz Korzeniewski.

Co jeszcze jest ważne dla klientów Fryzomanii? Na pewno możliwość wyboru dogodnej formy płatności. Dzięki współpracy z CashBill, sklep oferuje tzw. szybkie płatności, raty, czy płatność kartą kredytową. Trwają też prace nad wprowadzeniem płatności odroczonych, co będzie kolejnym udogodnieniem dla klientów sklepu.

Jak sprawdzić wiarygodność sklepu?

Mówiąc o renomie i wiarygodności sklepu, jeszcze raz przypomnijmy, jak podczas robienia zakupów online, wybierać właśnie te godne zaufania, tak jak Fryzomania.pl. Najbezpieczniej jest oczywiście odwiedzać te znane i sprawdzone, czy też polecone, jednak co jeśli interesujące nas produkty znajdziemy w zupełnie nowym miejscu? Wówczas dobrym źródłem informacji o danym sklepie internetowym będą opinie innych użytkowników. Najlepiej sprawdzić je w miejscu niezależnym, jak np. Google. Duża ilość pozytywnych komentarzy może być dla nas potwierdzeniem wiarygodności sklepu.

Jeśli jednak nadal mamy wątpliwości, możemy łatwo sprawdzić obecność firmy w KRS, a także sprawdzić informacje podane na samej stronie. Co jeszcze? Zajrzyjmy do social mediów i zobaczmy czy i jak zaistniała tam dana firma. Również analizując oferowane przez sklep metody płatności, możemy wyciągnąć wnioski. Coraz bardziej popularne są właśnie internetowe płatności, na co wpływ ma na pewno także sytuacja pandemiczna. Potwierdza to T. Korzeniewski z Fryzomania.pl:

Na pewno wraz ze wzrostem ilości zakupów przez internet, wzrosło również zaufanie do płatności internetowych. Spada za to liczba tzw. pobrań, czyli płatności gotówkowych przy odbiorze, ponieważ jednak niosą one za sobą konieczność kontaktu z osobą kuriera, z pieniędzmi, które jak wiadomo przechodzą z rąk do rąk. Płatność internetowa jest dziś tak szybka, że klienci którzy raz przekonali się jak sprawnie cała transakcja przebiega, zwykle zostają już przy tej metodzie płatności – mówi przedstawiciel Fryzomanii, która postawiła na pełne wsparcie dla swoich klientów zapewniając im wygodne, bezpieczne i przejrzyste sposoby płatności z pomocą CashBill.

Sprawdź system płatności CashBill

Udostępnij: