Karty płatnicze

Najbardziej rozpoznawana metoda płatności na świecie dostępna dla klientów sklepów internetowych. Nie czekaj, przyjmuj płatności kartami płatniczymi. Pozwól klientom Twojego sklepu internetowego wybrać jego ulubioną formę płatności!

Płatność kartą

Płatność kartą

Chciałbyś udostępnić swoim klientom więcej niż tylko przelewy? Zdecyduj się na karty płatnicze! Jest to jedna z najpopularniejszych metod płatności na całym świecie. W celu wykonania transakcji wystarczy wybrać płatność kartą podczas realizacji zamówienia, a następnie we wskazane pola wpisać numer karty, jej datę ważności oraz 3-cyfrowy kod CVV, widoczny na jej odwrocie.

Płatności cykliczne

Prócz tradycyjnej płatności kartą w sklepie internetowym można dostosować usługę do swoich wymagań lub charakterystyki prowadzonego biznesu. Przykładem jest płatność cykliczna, czyli funkcja rebilling – wystarczy raz podać dane karty na specjalnie zabezpieczonym formularzu, a to upoważni sprzedawcę do cyklicznego obciążania karty.

Transakcje MO/TO

Transakcje MO/TO

Dla wybranych grup klientów można w swoim serwisie uruchomić płatności kartami MO/TO, czyli takie, gdzie nie jest wymagane fizyczne użycie karty. Umożliwia to obciążenie karty zdalnie przez odbiorcę płatności. Usługa szczególnie jest kierowana do uiszczania opłat kartami przy rezerwacjach, wynajmie, wypożyczalniach i podobnych usługach.

Płatności walutowe

Chciałbyś prowadzić sprzedaż również za granicą? Karty płatnicze są dla Ciebie! Twoi klienci będą mogli zapłacić w walutach takich jak EUR czy GBP. Więcej informacji uzyskasz, kontaktując się z naszym Działem Handlowym – handlowy@cashbill.pl. Czekamy na Twoją wiadomość!

Bezpieczeństwo

KNF

Komisja Nadzoru Finansowego

Krajowa Instytucja Płatnicza IP10/2013

PONIP

PONIP

Członek Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatniczych

SSL

Certum SSL

Bezpieczeństwo połączenia z witryną internetową