10 ciekawych gadżetów do iPhone’a

10 ciekawych gadżetów do iPhone’a
10 ciekawych gadżetów do iPhone’a

iPhone’y to wielofunkcyjne urządzenia multimedialne, które od lat cieszą się uznaniem. Korzystanie z nich to prawdziwa przyjemność – zgodzi się z tym każdy fan telefonów marki Apple. Komfort ich użytkowania oraz funkcjonalność mogą być jednak znacznie większe, a wszystko za sprawą dodatkowych, praktycznych gadżetów. Oto nasz wybór 10 najciekawszych akcesoriów do iPhone’a!

1. The Bamboo Solar Charger

Współczesne telefony już od dawna nie służą nam jedynie do wykonywania połączeń. Dziś, za pomocą nowoczesnych platform płatności internetowych, pozwalają nam płacić za dokonywane zakupy, służą do słuchania muzyki i korzystania z dziesiątek aplikacji. Te obciążają jednak baterię iPhone’a, sprawiając, że telefon szybko się rozładowuje. W awaryjnych sytuacjach doskonałym rozwiązaniem może okazać się słoneczna bateria The Bamboo Solar.

2. iPhone Mini Cinema

iPhone Mini Cinema to proste rozwiązanie, które sprawi, że w jednej chwili oglądanie filmów na naszym iPhonie stanie się znacznie przyjemniejsze i bardziej komfortowe! Gadżet powiększy ekran naszego iPhona, a jednocześnie będzie modnie i stylowo się prezentował.

3. iBaboo speaker

iBamboo speaker to gadżet nie tylko praktyczny i estetyczny, ale także ekologiczny! Służy do wzmocnienia dźwięku naszego iPhone’a. By cieszyć się głośną muzyką, wystarczy, że ustawimy urządzenie w stacji dokującej. Nie musimy instalować żadnego dodatkowego oprogramowania!

4. Obiektywy Olloclip

Obiektywy Olloclip to propozycja dla wszystkich miłośników fotografii, którym nie wystarcza standardowy obiektyw aparatu w iPhone’ie. Są łatwe w użyciu i nie wymagają instalacji żadnego oprogramowania. Co więcej, współpracują ze wszystkimi popularnymi aplikacjami do robienia zdjęć. Ich montaż również nie sprawi nikomu trudności – by korzystać z obiektywu, wystarczy nałożyć go na róg iPhone’a.

5. Mophie Jucie Pack

To kolejne rozwiązanie dla osób, którym zdarza się, że czas pracy iPhone’a na jednym ładowaniu okazuje się niewystarczający. Mophie Jucie Pack to nic innego jak praktyczne etui z wbudowaną baterią. Dodatkowe 2500 mAH pojemności wydłuża czas działania iPhone’a nawet dwukrotnie.

6. Lifeproof Nuud

Lifeprood Nude to wodoszczelna obudowa, która zabezpiecza iPhone’a przed wodą, śniegiem oraz kurzem, a także skutkami upadków i wstrząsów. To propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby korzystać ze swojego telefonu podczas pobytu na plaży lub na basenie, zachowując bezpośredni dostęp do ekranu.

7. Snooze

Snooze to urządzenie, które w prosty sposób zamienia naszego iPhone’a w praktyczny, funkcjonalny budzik. Umieszczamy telefon w drewnianej stacji dokującej, a następnie, gdy telefon wyda charakterystyczny dźwięk budzika – uderzamy go od góry dłonią, by włączyć drzemkę. Przez cały czas na ekranie telefonu wyświetla się aktualna godzina.

8. iPhone Lens Dial

iPhone Lens Dial to nakładka z trzema obiektywami, którą w prosty sposób nakładamy na telefon, by móc korzystać z dodatkowych opcji i efektów: makro, teleobiektywu, rybiego oka czy szerokiego kąta.

9. Sphero Ollie

Sphero Ollie to niewielka, sterowana za pomocą iPhone’a zabawka – zdalnie sterowany pojazd w kształcie walca, który może rozwinąć prędkość nawet do 22 km/h. Jednocześnie jest odporny na wodę i potrafi wykonywać różnego rodzaju ewolucje. Dostarczy znakomitej zabawy zarówno starszym, jak i młodszym użytkownikom.

10. JoeyBra

JoeyBra to niezastąpiony gadżet dla pań. Stanik z boczną kieszonką na telefon w wielu sytuacjach może okazać się bardzo przydatny! W szczególności wtedy, gdy nie mamy kieszeni, aby móc mieć telefon przy sobie albo kiedy nie chcemy zabierać ze sobą torebki. Kieszonka jest dyskretna, a włożenie do niej i wyjęcie telefonu odbywa się szybko i sprawnie.

Nowoczesne gadżety do iPhone’a, choć nie są niezbędne, w znaczącym stopniu mogą zwiększać komfort jego użytkowania i funkcjonalność. Wybór dostępnych możliwości jest tak szeroki, że każdy użytkownik iPhone’a bez trudu znajdzie odpowiednie gadżety i akcesoria dla siebie.

Sprawdź system płatności CashBill
Udostępnij: