CashBill wspiera Szlachetną Paczkę

CashBill wspiera Szlachetną Paczkę
CashBill wspiera Szlachetną Paczkę

Dotychczas mieliśmy okazję pomagać naszym klientom głównie we wprowadzaniu ich w świat płatności. Pomaganie jest po prostu miłe, a od niedawna mamy ku temu kolejną okazję. Dołączyliśmy do tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki. Wspólnie z jej pomysłodawcą, Stowarzyszeniem Wiosna oraz bankiem BNP Paribas, ułatwiliśmy pomoc potrzebującym.

Pomoc dla podopiecznych Szlachetnej Paczki

Na potrzeby tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki, powstała dedykowana bramka płatnicza. Teraz klienci BNP Paribas mogą wspomóc potrzebujących w bezpieczny i przejrzysty sposób, wybierając płatność przelewem lub BLIK. Bramka jest dostępna pod adresem cashbill.pl/szlachetnapaczka, lecz nie trzeba uciążliwie wpisywać adresu URL w przeglądarce, aby się do niej dostać – bank umożliwił swoim klientom płynne przejście do dedykowanej bramki zaraz po wylogowaniu się z bankowości online.

Rola CashBill

Jak już wspominaliśmy, lubimy pomagać nie tylko na poziomie zawodowym, ale i w życiu prywatnym. Kiedy więc pojawiła się taka możliwość, nie wahaliśmy się ani chwili przed dołączeniem do akcji Szlachetna Paczka i od razu przystaliśmy na propozycję, jaką złożyło nam Stowarzyszenie Wiosna. Przede wszystkim postawiliśmy sobie za cel, aby dać organizatorom coś więcej niż zwykłe udostępnienie rozwiązań płatniczych. Postanowiliśmy odciążyć ich od wszelkich formalności i technicznych zawiłości. To akurat wzięliśmy na siebie, aby jak najszybciej umożliwić wszystkim chętnym niesienie pomocy.

Wdrożyliśmy projekt bramki płatniczej, przygotowany przez Stowarzyszenie Wiosna, a następnie zobowiązaliśmy się, że zagwarantujemy hosting bramki na czas trwania akcji. Być może osoby postronne nie zobaczą w tym niczego nadzwyczajnego, ale osoby zaangażowane w realizację projektu z pewnością dostrzegą, że podjęte przez nas działania ułatwiły i przyspieszyły finalizację przedsięwzięcia.

Podsumowanie

Być częścią Szlachetnej Paczki jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i przynosi same pozytywne emocje. Współpraca ze Stowarzyszeniem Wiosna i BNP Paribas przebiega zgodnie z założeniami w duchu profesjonalizmu. Ktoś powie, że to tylko praca i powinniśmy wykonywać swoje obowiązki. Możliwe, ale uczestnictwo w takich inicjatywach zdecydowanie wykracza poza codzienną rutynę. Szczególnie, że stwarza to okazję do sprawienia komuś mnóstwa radości.

Warto zapamiętać, że pomaganie jest satysfakcjonujące. Niezależnie od metody niesienia pomocy.

Dołącz do Szlachetnej Paczki!

Udostępnij: