Bilety na mecze Ekstraklasy dostępne online

Bilety na mecze Ekstraklasy dostępne online
Bilety na mecze Ekstraklasy dostępne online

Ważnym wydarzeniem dla polskich fanów piłki nożnej są cykliczne spotkania meczowe Ekstraklasa. Podczas 30 kolejek drużyny z różnych miast sprawdzają swoje umiejętności na murawie i walczą o zwycięstwo. Mecze Ekstraklasy to doskonała okazja, by z całą rodziną poczuć wyjątkowy klimat kibicowania na żywo. Bilety na poszczególne spotkania można kupić bez wychodzenia z domu, korzystając z płatności online.

Co jest wyjątkowego w Ekstraklasie?

Męskie ligowe rozgrywki piłkarskie (obecna Ekstraklasa) są organizowane od 1927 roku. Mecze odbywają się na lokalnych stadionach w różnych miastach Polski. Dla wielu młodzików to szansa na zaprezentowanie talentu, a dla wprawionych piłkarzy na zostanie królem strzelców w sezonie. Drużyna, która zwycięży w Ekstraklasie, otrzymuje tytuł Mistrza Polski i bierze udział w eliminacjach do Ligi Mistrzów UEFA. Kibice mogą nabywać bilety na to istotne wydarzenie sportowe między innymi przez Internet, wykorzystując do płatności szybki i wygodny przelew internetowy.

Gdzie można kupić bilety na mecze Ekstraklasy?

Bilety na mecze można kupić w kasach stadionowych oraz w miejscach wskazanych na oficjalnych stronach klubów piłkarskich. Karty wstępu są również dostępne w Internecie na stronach niektórych drużyn oraz serwisach z biletami. Proces zakupu przebiega bardzo sprawnie. Transakcje są finalizowane po wybraniu płatności online i autoryzacji przelewu.

O czym warto pamiętać, kupując bilety przez Internet?

Przed zakupem biletów warto sprawdzić stronę organizatora, by upewnić się, czy na dany mecz nie ma ograniczeń wiekowych. Warto pamiętać, że karty wstępu mogą być sprzedawane w Internecie w wyższych cenach niż ich wartości nominalne. Ceny oferowanych wejściówek ustalają sprzedawcy. Robiąc przelew internetowy z dużym wyprzedzeniem, należy sprawdzać lokalne serwisy online, ponieważ data i godzina meczu mogą ulec zmianie. Bardzo ważne, by idąc na widowisko sportowe, zabrać ze sobą bilety oraz dokument tożsamości. Jeśli kupione zostały wejściówki ulgowe, najmłodsi kibice powinni mieć w kieszeni legitymację studencką lub uczniowską.

Jakie informacje należy podać, kupując bilet online?

Wystarczy kilka kroków, by kupić bilety na Ekstraklasę przez Internet. Po pierwsze należy wskazać konkretne miejsca lub podać ilość biletów, po drugie wybrać rodzaj przysługującej ulgi, a następnie uzupełnić dane kontaktowe. W zależności od tego, na jakiej stronie lub w serwisie online są kupowane bilety, inne informacje mogą okazać się niezbędne, by sfinalizować transakcję. Zanim kupujący zostanie skierowany na stronę płatności online, klub piłkarski (na przykład Legia) poprosi go o podanie numeru Karty Kibica lub, jeśli jej nie posiada, numeru PESEL. Większość platform przesyła e-bilety na podany adres e-mail. Czasami papierowe wejściówki przywozi kurier. Kupowanie biletów na mecze Ekstraklasy przez Internet to duża wygoda. Bez wychodzenia z domu można w dosłownie kilka minut wybrać najdogodniejsze miejsca i zagwarantować sobie udział w wydarzeniu sportowym. Doskonałym pomysłem jest skorzystanie z płatności online, by kupić bilety i połączyć kibicowanie ulubionej drużynie ze zwiedzaniem miasta, w którym odbywa się mecz.

Sprawdź system płatności CashBill
Udostępnij: