Gdzie kupić Paysafecard?

Gdzie kupić Paysafecard?
Gdzie kupić Paysafecard?

Powszechny dostęp do Internetu sprawia, że dzięki sieci można pracować, zbierać informacje, robić zakupy on-line oraz korzystać z rozrywek – na przykład telewizji on-line, radia czy serwisów gier. Niektóre z zabaw internetowych są płatne, dlatego na popularności zyskują różnorodne instrumenty finansowe, opracowywane z myślą o e-commerce. Jedną z metod płatności on-line jest Paysafecard – rozwiązanie na miarę XXI wieku. Co jest wyjątkowego w tej metodzie płatności i gdzie można kupić Paysafecard?

Czym jest Paysafecard?

To bezpieczne rozwiązanie płatnicze typu prepaid, które funkcjonuje w 45 krajach na całym świecie. Nie wymaga posiadania rachunku bankowego ani karty kredytowej, a otwiera wszystkim chętnym drzwi do płatności elektronicznych w sklepach internetowych oraz na stronach z grami, muzyką i filmami. Vouchery o wartości: 20, 30, 50, 100 i 300 złotych z losowym 16-cyfrowym numerem PIN przypominają doładowanie do telefonu komórkowego. W Polsce Paysafecard można kupić on-line lub w jednym z 48000 punktów stacjonarnych.

Paysafecard on-line

Voucher Paysafecard można nabyć między innymi za pośrednictwem najpopularniejszej platformy sprzedażowej w Polsce – Allegro. Trzeba jednak pamiętać, że do wartości karty zostanie doliczona niewielka prowizja. Za Paysafecard o nominale 20,00 złotych na Allegro trzeba zapłacić 22,69 złotych. Sprzedaż voucherów oferują również serwisy internetowe, warto jednak sprawdzić ich wiarygodność (poczytać opinie na forach) oraz Certyfikat SSL przed dokonaniem transakcji. Oficjalnym dystrybutorem Paysafecard on-line jest austriacki WKV prepaid GmbH, który oferuje vouchery w walucie EURO. Czasami również gracze na specjalistycznych forach oferują swoje nowe lub częściowo wykorzystane vouchery. Można kupować Paysafecard on-line, ale duża ilość dostępnych punktów stacjonarnych sprawia, że istnieje również bezproblemowa opcja zakupu karty podczas codziennych zakupów.

Paysafecard w punktach stacjonarnych

Na oficjalnej stronie Paysafecard znajduje się lista punktów sprzedaży. Wpisując w wyszukiwarkę adres – kod pocztowy i miejscowość – można szybko znaleźć punkty w pobliżu swojego miejsca zamieszkania, pracy czy uczelni. Wystarczy wybrać się do jednego z 48000 miejsc, by móc cieszyć się z internetowych płatności Paysafecard. Serwis udostępnia listę oficjalnych dystrybutorów, wśród których znajdują się osiedlowe punkty handlowe, takie jak: Fresh Market, Żabka, sieć sklepów ABC, Polo Market, Dino, Małpka Express, Lewiatan, PSS Społem i oferujące prasę oraz książki Kolporter czy Inmedio. Vouchery Paysafecard można kupić również w większych marketach – w swojej ofercie mają je: Carrefour Express, Auchan, Real, E.Leclerc, Intermarche oraz Pepco. O Paysafecard można poprosić w Komputroniku i sklepach lotniskowych 1 Minute, a także na stacjach benzynowych. Poczta Polska również oferuje vouchery, o które można poprosić przy okazji odbierania paczek czy wysyłania listów. W swojej ofercie Paysafecard mają ponadto kioski RUCHu, które wciąż są powszechnie dostępne w każdym większym mieście.

Paysafecard to wygodna i bezpieczna metoda płatności on-line, bardzo popularna na całym świecie i zyskująca coraz więcej zwolenników w Polsce, o czym świadczy rozbudowana sieć punktów stacjonarnych, w których można szybko nabyć vouchery Paysafecard.

Sprawdź system płatności CashBill
Udostępnij: