Płatności Odroczone Twisto

Twisto to bardzo popularna forma płatności, dzięki której umożliwisz klientom opłatę zamówienia w późniejszym czasie. Po prostu, zapłacą później, a Ty natychmiast zrealizujesz zamówienie.

Czym jest Twisto?

Czym jest Twisto?

Twisto to błyskawicznie rosnący fintech, będący liderem płatności odroczonych w Europie Środkowo-Wschodniej. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom Twisto, klienci mogą przełożyć płatność na później lub rozłożyć ją na raty, ciesząc się jednocześnie z szybkiego zakupu.

Zasady działania

Kiedy kupujący wybierze Twisto i poprawnie uzupełni dane, w ciągu ułamków sekundy Twisto sprawdzi jego wiarygodność kredytową i wyrazi zgodę na zakup. Klient otrzyma mailem wszystkie informacje jak w ciągu 30 dni uregulować należność, a Ty spokojnie będziesz mógł zacząć pakować produkt dla klienta.

Zasady uruchomienia Twisto?

Zalety uruchomienia

Uruchomienie Twisto w Twoim sklepie przynosi same korzyści. Średnia wartość zamówienia wzrasta o 20%, wskaźnik konwersji zwiększa się o 12%, a płatność za pobraniem maleje o 23%. Każdy niezdecydowany konsument chętniej dokona zakupu, jeśli najpierw może sprawdzić produkt, a dopiero później zapłacić. Twisto pokrywa całą wartość zakupu, a Ty otrzymujesz środki następnego dnia roboczego!

Podsumowanie

Płatności odroczone mogą odmienić Twój sklep. Jeśli skutecznie zapewnisz klientów, że mogą skorzystać z Twisto w Twoim sklepie, zyskasz. Niczym nie musisz się martwić. Twisto jest odpowiedzialne za realizację płatności i rozliczenie należności z Twoim klientem. Pieniądze otrzymasz już kolejnego dnia. Włącz Twisto i spraw, że Twój sklep w oczach wszystkich będzie się jawił jako ten przecierający szlaki.

Najważniejsze informacje

Jak mogę uruchomić płatności Twisto?

Podobnie jak w przypadku innych form płatności, tj. płatność kartą lub Paysafecard, zaloguj się do konta CashBill, przejdź do ustawień danego Punktu Płatności i zaznacz Twisto w sekcji dodatkowe formy płatności. My zajmiemy się resztą!

Dlaczego miałbym w ogóle udostępnić moim klientom płatności odroczone Twisto?

Jeśli Twój klient zostanie poinformowany już na początku ścieżki zakupowej o możliwości zapłaty za produkt w późniejszym terminie z Twisto, według statystyk liczba klientów wzrasta o 20%, wskaźnik konwersji o 12%, a średnia wartość zamówienia o 20%. Ponadto Twoi klienci rzadziej będą wybierać płatność za pobraniem, wszelkie obserwacje sugerują, że udział tej formy płatności zmniejszy się nawet o 23%.

Jak najskuteczniej mogę poinformować swoich klientów o pojawieniu się płatności odroczonych w moim sklepie?

Przede wszystkim należy poinformować klienta o możliwości zapłacenia później z Twisto już na samym początku ścieżki zakupowej. Kiedy dowie się o Twisto dopiero w momencie zapłaty za zamówione już produkty, prawdopodobnie wybierze inną formę płatności i nie zmieni już swojej decyzji zakupowej. Mile widziane jest umieszczenie specjalnych banerów również w stopce strony, na kartach produktów, czy w mediach społecznościowych.

Jakie są koszty korzystania z Twisto?

W przeciwieństwie do płatności ratalnych, działających zresztą trochę podobnie, Twoi klienci nie ponoszą żadnych kosztów, wybierając Twisto. Zwiększa to zaufanie do Twojego sklepu i skuteczność wpływu tej formy płatności na wzrost konwersji i zmniejszenie liczby porzuconych koszyków. Koszty, podobnie jak za płatności przelewem lub BLIK, ponosisz Ty. Są one jednak porównywalne do wymienionych form płatności. Stała prowizja i wypłaty środków na drugi dzień roboczy. Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły.

Skoro klient płaci później, a ja pieniądze otrzymuję od razu, komu i kiedy w takim razie płaci mój klient?

Atrakcyjność płatności odroczonych polega właśnie na tym, że Twój klient może w ciągu 30 dni opłacić zamówienie za pomocą Twisto, a Ty otrzymujesz środki od razu. Cashbill natychmiast przekazuje Ci pieniądze za zamówienie, a Twój klient rozlicza się z Twisto już bez Twojego udziału, więc niczym nie musisz się martwić. To Twisto sprawdza wiarygodność kupującego i wyraża zgodę na zapłatę. Po dokonaniu zakupu w mailu otrzymuje wszystkie instrukcje jak uregulować płatność.

Bezpieczeństwo

Krajowa Instytucja Płatnicza IP10/2013

Komisja Nadzoru Finansowego

Członek Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatniczych

PONIP

Bezpieczeństwo połączenia z witryną internetową

Certum SSL