Integracje Płatności dla Sklepu

Nie trać czasu na samodzielną integrację płatności, skorzystaj z sprawdzonych rozwiązań. Nie znalazłeś swojej platformy sklepowej na liście? Poinformuj nas, przygotujemy ją specjalnie dla Ciebie!

Zainstaluj płatności dla sklepu jeśli Chcesz, żeby coraz więcej klientów odwiedzało Twoją stronę i finalizowało zamówienia?

Wybierz sprawdzony system płatności. Sklep internetowy, który oferuje jedynie tradycyjne przelewy, jest mniej atrakcyjny dla klientów!

System do obsługi płatności CashBill jest dostosowany do większości dostępnych platform sprzedażowych. Zajmujemy się również tworzeniem autorskich projektów w zakresie obsługi płatności. Sklep internetowy, którego platformy nie ma na naszej liście, otrzyma od nas rozwiązanie do zarządzania transakcjami finansowymi dostosowane do swoich potrzeb. Profesjonalna obsługa sprawia, że transakcje realizowane za pośrednictwem CashBill są szybkie i bezpiecznie. Nawiązanie z nami współpracy to doskonały sposób, by zmniejszyć liczbę porzuconych koszyków w Twoim sklepie.

Integracja systemu CashBill jest bardzo prosta i intuicyjna. Na pewno dasz radę wykonać ją w poniedziałek i to przed pierwszą kawą! Implementacja zajmuje dosłownie chwilę, ale jeśli napotkasz jakiekolwiek trudności, pamiętaj, że możesz się z nami skontaktować. Chętnie pomożemy, jeśli będziesz miał pytania i potrzebował naszego wsparcia. Jeśli zależy Ci na rozwiązaniu White Label, również jesteśmy do dyspozycji.

Integracje płatności dla sklepów internetowych – szybkość i wygoda

Integracja systemu pozwoli Ci również na wygodne śledzenie bezpośrednio z poziomu panelu transakcji, które zostały już zapłacone. Chętnie rozszerzymy funkcjonalność i przygotujemy specjalnie dla Ciebie rozwiązanie wspierające księgowość oraz automatyczną wymianę danych.

CashBill zajmuje się obsługą kilkunastu kanałów płatności. Sklep internetowy, jeśli podejmie z nami współpracę, zyska dostęp do:

  • przelewów natychmiastowych z mechanizmem Pay-By-Link,
  • bankowych przelewów elektronicznych,
  • kart płatniczych Visa, Mastercard i inne,
  • płatności mobilnych,
  • przekazów pieniężnych,
  • płatności PayPal,
  • płatności ratalnych.

Zależy nam, żebyś był zadowolony z wybranego rozwiązania. Dlatego CashBill oferuje liczne korzyści z użytkowania systemu do obsługi płatności. Sklep internetowy pod naszymi skrzydłami ma zagwarantowane między innymi:

  • optymalizację kosztów obsługi transakcji, co oznacza realną oszczędność środków,
  • niskie prowizje,
  • skuteczny system reklamacyjny.

Pamiętaj, że możesz dowolnie konfigurować zaimplementowany system obsługi płatności. Sklep internetowy, w którym transakcje finansowe są obsługiwane przez CashBill, czerpie korzyści z: wygodnego zarządzania, ograniczonych do minimum formalności i szybkiego przepływu środków.

Bezpieczeństwo

Krajowa Instytucja Płatnicza IP10/2013

Komisja Nadzoru Finansowego

Członek Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatniczych

PONIP

Bezpieczeństwo połączenia z witryną internetową

Certum SSL