Zyskaj Więcej

Płatności CashBill to szereg narzędzi ułatwiających i przyśpieszających Twoją codzienną pracę. Wykorzystując nasze autorskie rozwiązania, możesz w pełni automatycznie zarządzać wpłatami od klientów, minimalizując płaconą prowizję.

Optymalizacja

Optymalizacja Prowizji

Wykorzystując nasze autorskie narzędzie, masz realny wpływ na prowizję! W zależności od godzin księgowania banków system dobierze najbardziej korzystną opcję przy zachowaniu natychmiastowego potwierdzenia transakcji.

Automatyczne Zwroty

Zakupom w internecie towarzyszą także te mniej przyjemne sytuacje, czyli reklamacje. Dzięki automatycznym zwrotom prosto z panelu lub wykorzystując API, nie musisz się nimi w żaden sposób martwić. Zajmiemy się zwrotem całościowej lub częściowej kwoty transakcji na konto kupującego, śpij spokojnie!

Szybka Wypłata

Wypłata D+1

Szybkość przekazywania otrzymanych środków od Twoich klientów jest dla nas kluczowym elementem oferowanej usługi. Wiemy, jak ważne są Twoje pieniądze i jak szybko powinny trafić do Ciebie. Środki zostaną do Ciebie wysłane najpóźniej następnego dnia roboczego od momentu zlecenia wypłaty. Zlecenie wypłaty może też odbywać się automatycznie!

Przyjmowanie Niedopłat

Zdarzają się sytuacje, w których kupujący popełniają pomyłki w kwocie przelewu. My takie pomyłki wychwytujemy i prosimy o dopłacenie brakujących środków lub autoryzujemy jeśli akceptujesz niedopłaty.

Bezpieczeństwo

Krajowa Instytucja Płatnicza IP10/2013

Komisja Nadzoru Finansowego

Członek Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatniczych

PONIP

Bezpieczeństwo połączenia z witryną internetową

Certum SSL