Gadżety na mundial

Gadżety na mundial
Gadżety na mundial

Nadchodzi najważniejsze dla polskich fanów futbolu wydarzenie w roku 2018: Mistrzostwa Świata FIFA 2018 w piłce nożnej. Na pewno 19, 24 i 28 czerwca na rosyjskich stadionach będzie rozbrzmiewał hymn Polski, a kibice zgromadzeni w Moskwie, Kazaniu, Wołgogradzie oraz przed telewizorami odczują dreszczyk emocji.

Bez znaczenia, gdzie spędza się Mistrzostwa, warto zaopatrzyć się w związane z nimi gadżety. To one sprawiają, że wydarzenie posiada odpowiednią oprawę, a kibice są przygotowani, by oglądać mecze i dopingować ulubioną drużynę. Czego nie może zabraknąć w podstawowym ekwipunku fana piłki nożnej i MŚ FIFA 2018?

Domowa strefa kibica

Polscy fani w większości dopingować będą drużynę Adama Nawałki w domowym zaciszu. Jest to więc dobra okazja, by stworzyć rodzinną strefę kibica w niewielkiej odległości od telewizora. Dobrze będą się w niej prezentowały czerwone poduszki z nadrukiem przedstawiającym maskotkę Mundialu – wilka „Zabiwaka”. W domowej kolekcji nie powinno zabraknąć również zaprojektowanej przez markę Adidas TELSTARA, czyli oficjalnej piłki na Mistrzostwa Świata FIFA 2018. Rodzina oglądająca rozgrywki będzie świetnie wyglądała w koszulkach w barwach reprezentacji, a oficjalne T-shirty, przedstawiające sympatycznego wilka, logo lub puchar FIFA, to idealny ubiór, by zrobić pamiątkowe zdjęcie!

Co powinien zabrać kibic jadący do Rosji?

Na wyjazd na Mistrzostwa Świata do Rosji, by dopingować polską drużynę, należy zabrać specjalny ekwipunek kibica, w którym muszą się znaleźć: polska flaga, koszulka, szalik, czapka z daszkiem w kolorach reprezentacji oraz biała i czerwona farba, którą będzie można pomalować policzki przed wyjściem na stadion. Nie zaszkodzi dorzucić do bagażu wuwuzeli, której dźwięki będą dopingowały piłkarzy do walki.

Gadżety kolekcjonerskie – cenne pamiątki po Mistrzostwach

Mistrzostwa 2018 są wyjątkowe – pierwszy raz rozgrywki będą się odbywały na dwóch kontynentach: w Europie i w Azji. Jest to zatem doskonała okazja, by zaopatrzyć się w gadżety kolekcjonerskie. Pamiątka, która ma przetrwać wiele lat, powinna być trwała i solidnie wykonana – dobrym pomysłem będzie zakup breloczka – miniaturki Zabiwaka lub pucharu FIFA. Na uwagę każdego kibica zasługuje dostępny w sprzedaży od 1 maja 2018 roku oficjalny, wykonany z tytanu zegarek-smartwatch (The Big Bang Referee), szwajcarskiej marki Hublot. To edycja limitowana, która została zaprojektowana na prośbę FIFA z myślą o sędziach piłkarskich. Wyprodukowano jedynie 2018 sztuk, a można je nabyć wyłącznie w sklepach Hublot. To prawdziwa gratka dla fanów wysokiej klasy gadżetów i piłki nożnej!

Gdzie najlepiej kupować gadżety?

By mieć pewność, że wyjątkowe przedmioty będą oryginalne, należy kupować je w sprawdzonych sklepach internetowych, związanych z piłką nożną i sportem. Warto wybierać te platformy zakupowe, na których działa system płatności on-line. Jest on gwarancją bezpiecznego przebiegu transakcji. Płatności on-line to również wygoda: jedno kliknięcie wystarczy, by przenieść się do strony internetowej banku lub specjalnej aplikacji mobilnej i bezpiecznie zapłacić za swoje zakupy.

Mistrzostwa Świata to wyjątkowe wydarzenie, które przyciąga na stadionach i przed telewizorami miliony kibiców z całego świata. Na pewno nie zabraknie wśród nich Polaków, którzy z własnych domów lub osobiście na stadionach będą dopingować reprezentację biało-czerwonych. Gadżety, które pozwolą wczuć się w atmosferę rozgrywek, można nabyć przez Internet, płacąc za pomocą systemów płatności on-line.

Gadżety na mundial
Gadżety na mundial
Sprawdź system płatności CashBill
Udostępnij: