Czy można płacić PSC u bukmacherów i jak to zrobić?

Czy można płacić PSC u bukmacherów i jak to zrobić?
Czy można płacić PSC u bukmacherów i jak to zrobić?

Niewielką nadwyżkę finansową w domowym budżecie można przeznaczyć na uczestnictwo w prawdziwych zakładach bukmacherskich. Rozwój technologii mobilnych sprawia, że nie trzeba wychodzić z domu, by typować swoje wyniki, a dzięki metodzie płatności, jaką jest Paysafecard, płacenie za kupony i zakłady przebiega szybko i sprawnie. Jak płacić voucherem Paysafecard u bukmacherów?

Aplikacje bukmacherskie

Osoby zainteresowane obstawianiem wyników rozgrywek sportowych lub typowaniem szczęśliwych liczb w grach losowych mogły kiedyś kupować zakłady jedynie osobiście w specjalnych punktach sprzedaży. Od jakiegoś czasu dostępne są jednak aplikacje mobilne, które umożliwiają realizację całego przedsięwzięcia z ekranu smartfona. Można wybrać najlepszego zawodnika, drużynę czy liczbę, która przywołuje pozytywne skojarzenia i typować wyniki bez wychodzenia z domu. Aplikacje bukmacherskie na telefony z systemem Android i iOS oferuje między innymi Totolotek S.A. oraz Star-Typ Sport Sp. z o.o. (STS).

Jak płacić w aplikacji bukmacherskiej?

W aplikacji bukmacherskiej można płacić, wykorzystując kartę kredytową Visa lub MasterCard, PayU i szybkie płatności (w tym BLIK), portmonetki internetowe (Skrill czy Neteller) lub opcję przelewu z rachunku. Od połowy 2018 roku dostępna jest także metoda płatności Paysafecard.

Paysafecard – wygoda i bezpieczeństwo

Paysafecard to specjalny voucher, który można nabyć w 48.000 punktów w całej Polsce, między innymi w marketach, na stajach benzynowych oraz w kioskach RUCH. Kupujący ma do wyboru karty o wartości 20, 30, 50, 100 lub 300 złotych, a każda z nich zawiera unikalny 16-cyfrowy PIN. Nie trzeba mieć konta w banku oraz karty kredytowej, by stać się posiadaczem Paysafecard.

Płacenie voucherem za zakłady bukmacherskie wymaga pobrania aplikacji (na przykład STS), założenia konta i wytypowania zakładów, a w przypadku Star-Typ Sport wypełnienia kuponu. Następnie, by zrealizować kupon, a więc zakończyć typowanie i wziąć udział w losowaniu, należy opłacić zakłady. W tym celu można wybrać jedną z dostępnych metod płatności. By zrealizować płatność Paysafecard, trzeba wpisać 16-cyfrowy kod PIN z vouchera (bez podawania danych osobowych). Nie trzeba wykorzystywać od razu wszystkich pieniędzy zgromadzonych na karcie – można sukcesywnie typować kolejne zakłady, dopóki środki się nie wyczerpią.

Biorąc udział w zakładach bukmacherskich należy pamiętać o ryzyku, jakie niosą ze sobą gry hazardowe. W przypadku zauważenia u siebie jakichkolwiek objawów świadczących o uzależnieniu, warto niezwłocznie skorzystać z profesjonalnej pomocy. Przed wzięciem udziału w zakładach należy sprawdzić wiarygodność bukmachera.

Nowoczesne technologie unowocześniają niemal każdą dziedzinę życia. Również typowanie w zakładach bukmacherskich jest możliwe z ekranu smartfona z wykorzystaniem szybkiej i bezpiecznej metody płatności online, jaką bez wątpienia jest Paysafecard.

Sprawdź system płatności CashBill
Udostępnij: