Polecaj nas i zarabiaj

Twoi znajomi są przedsiębiorcami i prowadzą sprzedaż? Projektujesz sklepy i Twoi klienci często pytają Cię o dostawcę płatności? Zaproponuj im nasze płatności, a część pobieranej przez nas prowizji trafi do Ciebie! Zobacz jakie to jest proste!

Czym jest program partnerski?

Czym jest Program Partnerski?

Dla Ciebie jest prostą formą uzyskiwania dodatkowego dochodu. Dla nas sposobem na pozyskanie nowych klientów. Polecasz nasze usługi różnym przedsiębiorcom - my zdobywamy nowych klientów i następnie dzielimy się z Tobą prowizją!

Jak zaczać?

Wystarczy, że zarejestrujesz konto w CashBill, zaakceptujesz regulamin Programu Afiliacyjnego i wygenerujesz link, służący do rejestracji nowego konta. Ostatni krok to wysłanie linku do właściciela sklepu. Cały ten proces jest prosty i przejrzysty.

Metody płatności objęte programem partnerskim

Metody Płatności

Na wynagrodzenie składa się część prowizji, którą pobieramy od sklepów. Program Partnerski obejmuje więc BLIK, przelewy, raty, Paysafecard i płatności odroczone Twisto.

Dla kogo jest Program Partnerski?

Właściwie dla wszystkich, którzy działają w branży e-commerce. Tworzysz sklepy i jesteś na etapie wyboru dostawcy płatności? Udzielasz się na tematycznych grupach i użytkownicy uwielbiają Twoje rekomendacje? Sam sprzedajesz i znasz innych sprzedawców? Zarejestruj konto.

Koszty uczestnictwa w programie partnerskim

Koszty uczestnictwa

Zastanawiasz się czy uczestniczenie w Programie Partnerskim wiąże się z dodatkowymi kosztami? Otóż nie! Rejestracja konta do niczego nie zobowiązuje, a opłata weryfikacyjna wynosi jedynie 2 zł. Nie pobieramy żadnych opłat abonamentowych.

Najważniejsze informacje

Jaką prowizję otrzymają polecone przeze mnie sklepy?

Za najbardziej optymalne rozwiązanie uznaliśmy przyznawanie sklepom jednej prowizji. Oczywiście możesz sklepom zaproponować indywidualne stawki. W tym celu skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły! Prowizje są różne w zależności od poszczególnej formy płatności. Wykaz prowizji jest dostępny po przystąpieniu do Programu Partnerskiego.

Jak możemy podpisać umowę?

Umowy zawierane są "na odległość". Wystarczy tylko zapoznać się z warunkami Regulaminu Programu Afiliacyjnego i zaakceptować jego warunki. Dla Twojej wygody nie wymagamy umów papierowych.

Jaki jest sposób rozliczenia?

Po zakończonym okresie rozliczeniowym należy pobrać raport z zakładki Wypłata Prowizji. Na jego podstawie należy wystawić fakturę i przesłać ją na adres biuro@cashbill.pl.

Dlaczego kwota w zakładce Prognoza Prowizji różni się od tej z Rozliczenia Prowizji?

Prognoza Prowizji przedstawia liczbę transakcji, jaką zrealizowały polecone przez Ciebie sklepy. Prognozowane wynagrodzenie obliczane jest na ich podstawie. Prowizja z kolei naliczana jest w momencie wypłaty środków przez polecony sklep. Należy pamiętać, że w międzyczasie sklep mógł dokonać zwrotu środków, a to oznacza, że prowizja od takiej transakcji nie trafia do Partnera.

Jak wygląda obliczenie standardowej prowizji?

Dla opisania tego przykładu przyjęliśmy, że sklep zrealizował transakcje w określonym okresie w wysokości 50 tys zł. W takim przypadku Twoja prowizja wyniesie 250 zł + podatek VAT. Opisany przykład stanowi wzór referencyjny. W przypadku większych sklepów, które generują wyższe obroty, stawki są ustalane indywidualnie.

Czy jako właściciel sklepu, który korzysta z płatności CashBill, mogę polecać inne sklepy?

Jeśli jesteś zadowolony z dotychczasowej współpracy, nic nie stoi na przeszkodzie. Możesz polecać nasze usługi i w zamian otrzymywać wynagrodzenie. Zakładamy, że e-commerce nie jest Ci obcy i znasz innych sprzedawców, więc Program Partnerski jest również dla Ciebie.

Bezpieczeństwo

Krajowa Instytucja Płatnicza IP10/2013

Komisja Nadzoru Finansowego

Członek Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatniczych

PONIP

Bezpieczeństwo połączenia z witryną internetową

Certum SSL